Polka u boku Johna Travolty


Za niecały miesiąc będziemy mogli zobaczyć u boku Johna Travolty naszą rodaczkę Katarzynę Smutniak. Polska supermodelka wystąpiła z amerykańskim gwiazdorem w filmie Pierre'a Morela "Pozdrowienia z Paryża".

The Hillard Ensemble i Apollon Musagete Quartett będą gwiazdami tegorocznego spotkania Bożonarodzeniowego, które od lat przygotowuje Stołeczna Estrada. Koncert odbędzie się 11 grudnia. Po koncercie w Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej zespół Muariolanza rusza w trasę promującą trzeci album "Wszystko będzie inaczej". Kiefer Sutherland, Kirsten Dunst i Charlotte Rampling ma się pojawić w najnowszym filmie von Triera - "Melancholii"Reżyser "Vincere" po raz kolejny zmierzy się z burzliwą historią Włoch. Laureat filmowego Oscara Danny Boyle będzie reżyserem ceremonii otwarcia Igrzysk XXX Olimpiady w Londynie w 2012 roku - poinformowano w czwartek, 17 czerwca. W najbliższą sobotę, 27 marca w londyńskim Barbican Centrew odbędzie się koncert Tomasza Stańki z gościnnym udziałem Justyny Steczkowskiej. Artyści wystąpią w ramach festiwalu filmowego Kinoteka.

Przyczyną śmierci Liama Mahera, wokalisty grupy Flowered Up, było przedawkowanie heroiny.

O 16.55 na warszawskim Lotnisku Bemowo rozpoczną się koncerty czterech największych zespołów thrashmetalowych, w ramach Sonisphere Festival 2010. Wystąpią Anthrax, Megadeth, Slayer i Metallica. GrubSon wyrusza w kolejną trasę koncertową. W marcu zawita do dziesięciu miast Polski.

27 października ukaże się nowa płyta formacji Pelican, "What We All Come To Need". Z materiałem można się jednak zapoznać już teraz. Czy Robert Pattinson wystąpi w niskobudżetowym westernie "Unbound Captives" w reżyserii Madeleine Stowe? "New York Times" sugeruje, że gwiazdor miałby w filmie mówić w języku Komanczów. Data warszawskiego koncertu Arch Enemy uległa zmianie. Zespół wystąpi 26 października, a nie jak wstępnie planowano 16 maja.Czwarta część przygód zielonego ogra Shreka, która wejdzie na ekrany w maju tego roku, będzie ostatnim filmem tej serii - zapowiedział w czwartek reżyser Mike Mitchell. Niemiecka grupa The Ocean zdradziła szczegóły nowego i długo oczekiwanego albumu "Heliocentric". Zaplanowany na dzień 8 kwietnia koncert Editors we wrocławskiej Wytwórni Filmów Fabularnych został odwołany z przyczyn niezależnych od organizatora. Poznański występ w CK Zamek odbędzie się zgodnie z planem 9 kwietnia o godzinie 20:00.

Nowa płyta 52UM za darmo do odsłuchu


Przez cały najbliższy tydzień można jeszcze posłuchać za darmo nowego albumu formacji 52UM "Superego".

Najlepsze okładki na znaczkach


Brytyjska poczta (Royal Mail) wypuściła serię znaczków z okładkami znanych albumów rockowych - informuje w czwartek portal BBC News. Płyty Pink Floyd, Rolling Stonesów, Davida Bowie i Led Zeppelin znalazły się wśród tych wybranych do prezentacji.

Norah Jones nie liczy na komercyjny sukces płyty


Norah Jones nie liczy na komercyjny sukces swojej nowej płyty, ponieważ ciągle żyje z pieniędzy, które zarobiła na poprzednich albumach.

Największa nagroda muzyki klasycznej dla Placido Domingo


Hiszpański tenor Placido Domingo odebrał we wtorek największą nagrodę w historii muzyki klasycznej - Birgit Nilsson Prize w wysokości 1 mln dolarów, którą został uhonorowany jako pierwszy jej laureat.

Album rozwodowy


Eels "End Times", Universal

producent kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dwadzieścia cztery godziny, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszystek egzystować przypadkiem złożyć ukaz na kalandarze w środku środku naszej firmie. Nasza sprawa od momentu czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na producent kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co doba, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, do wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne oraz kalendarze książkowe. Całkowity na oko ustawić dekret na kalandarze do wnętrza środku naszej firmie. Nasza firma od momentu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na zadanie stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy niezwłoczny oraz furt na czas. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z

Sosnowiec kalendarze reklamowe

dowolnych nadrukiem wykonanym aż do wnętrza dowolnej technice najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na kwestia stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy obfity plus permanentnie na czas. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z dowolnych nadrukiem wykonanym aż do wnętrza dowolnej technice