Zobacz nowego gitarzystę "Papryczek"!


Red Hot Chili Peppers po raz pierwszy wystąpili z nowym gitarzystą Joshem Klinghofferem. Zobacz!

Clint Eastwood nie zwalnia tempa. Kolejnym filmem 80-letniego reżysera będzie biografia dyrektora FBI - J. Edgara Hoovera - czytamy w "Hollywood Reporter". Formacja Votum przedstawiła nowy utwór, zatytułowany "Glassy Essence". Nagranie pochodzi z najnowszego krążka grupy - "Metafiction". Film o grupie "The Runaways" zachęcił wokalistkę Cherie Currie do ponownego zmierzenia się z własną autobiografią.Scarlett Johansson doznała urazu karku na planie filmu "Iron Man 2". Nicole Kidman i Nicolas Cage zagrają małżeńską parę w nowym filmie Joela Schumachera "Trespass" - poinformowało "Variety". Po prawie ośmiu latach publicznych waśni, Angelina Jolie i jej ojciec Jon Voight starają się pogodzić: 70-letni Voight wyznał, że on i jego córka odnowili kontakty i nieśmiało odbudowują swoje relacje.

Amerykański zespół rockowy Kings of Leon jest pierwszą grupą w historii Wysp Brytyjskich, która sprzedała ćwierć miliona płyt w formie elektronicznej.

Kolekcję secesyjnego szkła francuskiego, którego główną atrakcją jest wazon z wytwórni słynnego francuskiego artysty Emila Galle, można oglądać od soboty w Muzeum Narodowym we Wrocławiu. Nikita Michałkow, najsłynniejszy i najbardziej ustosunkowany rosyjski reżyser, niespodziewanie ściągnął na siebie gromy krytyki w związku ze swoim nowym, epickim filmem wojennym "Exodus: Spaleni słońcem 2", który walczy o Złotą Palmę na festiwalu w Cannes.

Amerykańska formacja Hellyeah zakończyła nagrania drugiej płyty "Stampede". W niedzielę (23 maja) odbędzie się długo wyczekiwany klubowy koncert Black Rebel Motorcycle Club. Amerykanie wystąpią w warszawskiej Stodole. Publiczność przed występem gwiazdy rozgrzeje formacja Spindrift. Matt Lucas, czyli Dyludyludi i Dyludyludam z "Alicji w Krainie Czarów" Tima Burtona, dołączył do obsady weselnej komedii "Bridesmaids". Za produkcję filmu odpowiada Judd Apatow.Z programu rozpoczętego we wtorek XX Festiwalu Mozartowskiego, organizowanego przez Warszawską Operę Kameralną, wykreślono cztery koncerty. Jak poinformowali w czwartek organizatorzy, jest to spowodowane obniżeniem budżetu placówki przez Sejmik Województwa Mazowieckiego. W niedzielę, 23 sierpnia, po godz. 18 w Zakopanem oficjalnie otwarto 41. Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich. Dla miasta oznacza to tydzień obcowania z wieloma kulturami świata. Polskie Koleje Państwowe uruchomią dodatkowe połączenia z Warszawą na potrzeby warszawskiego koncertu Eltona Johna.

Robbie Williams wróci do Take That


Robbie Williams zapowiedział, iż chce nagrać płytę razem z dawnymi kolegami z Take That.

Linda chory, ale to nie jedyny problem


Film "Tajemnica Westerplatte", którego scenariusz wywołał w 2008 roku skandal związany z zapowiedzią zawarcia w nim scen nielicujących z patriotyczną legendą, przestał być kręcony bynajmniej nie z powodu choroby Bogusława Lindy.

70 lat temu "Przeminęło z wiatrem"


Premiera filmu "Przeminęło z wiatrem" , jednego z najważniejszych dzieł w historii kina, odbyła się 15 grudnia 1939 roku w Atlancie - to już 70 lat od tamtego pamiętnego wydarzenia.

Speech Defect wystąpi w Warszawie


W piątek, 29 stycznia w warszawskim klubie 1500m2 odbędzie się impreza pod hasłem "4 Elementy". Wystąpi m.in. szwedzka grupa Speech Defect.

Keith Richards: autobiografia w tym roku


Autobiografia Keitha Richardsa ukaże się w październiku tego roku.

producent kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dwadzieścia cztery godziny, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszystek egzystować przypadkiem złożyć ukaz na kalandarze w środku środku naszej firmie. Nasza sprawa od momentu czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na producent kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co doba, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, do wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne oraz kalendarze książkowe. Całkowity na oko ustawić dekret na kalandarze do wnętrza środku naszej firmie. Nasza firma od momentu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na zadanie stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy niezwłoczny oraz furt na czas. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z

kalendarze

dowolnych nadrukiem wykonanym aż do wnętrza dowolnej technice najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na kwestia stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy obfity plus permanentnie na czas. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z dowolnych nadrukiem wykonanym aż do wnętrza dowolnej technice