Zobacz nowego gitarzystę "Papryczek"!


Red Hot Chili Peppers po raz pierwszy wystąpili z nowym gitarzystą Joshem Klinghofferem. Zobacz!

Z okazji maratonu, jaki w Warszawie 22 i 23 lutego zaserwuje nam formacja Fields Of The Nephilim, przedstawiamy listę 10 najważniejszych wykonawców sceny gotyckiej. Behemoth zdominował podsumowanie roku 2009 wg czytelników magazynu "Terrorizer". Billy Corgan opublikował kolejny kawałek The Smashing Pumpkins pochodzący z dzieła "Teargarden by Kaleidyscope". Tym razem na fanów czeka numer "A Stitch In Time".Mokotowska prokuratura sprawdza czy Doda obraziła uczucia religijne - dowiedział się portal tvp.info. Chodzi o jej słowa: „ Biblę spisał jakiś napruty winem i palący jakieś zioła...”. Doniesienie przeciwko Dorocie Rabczewskiej złożył do Ryszard Nowak, przewodniczący Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami. Anna Maria Jopek wystąpi na trzech koncertach w ramach BW Jazz Club. Wokalistce towarzyszyć będą na scenie m.in. Yumi, Beto Betuk i Tito Paris. Grudniowe koncerty w z cyklu BMW Jazz Club odbędą się pod hasłem Lisbon Stories. Etiuda c-moll op. 10 nr 12, czyli tzw. Etiuda Rewolucyjna Fryderyka Chopina, to utwór, którego interpretacją zajmą się twórcy muzyki elektronicznej. W piątek w warszawskiej Galerii Zachęta odbędą się pierwsze prezentacje artystów oraz koncert grupy kr39.

Z okazji przypadającej na 25 czerwca pierwszej rocznicy śmierci Michaela Jacksona, producent David Gest zaprezentuje 4-godzinny film dokumentalny poświęcony "królowi popu".

Rozstrzygnęliśmy nasz konkurs "Moda na Coke'a" w którym nagrodami były wejściówki na Coke Live Music Festival w Krakowie (20-22 sierpnia). 5 marca na polskie ekrany trafi od dawna oczekiwana "Alicja w Krainie Czarów", wariacja na temat dzieła Lewisa Carrolla, która wyszła spod ręki największego maga kina, Tima Burtona ("Sok z żuka", "Batman", "Gnijąca panna młoda"). Film, zrealizowany w technologii 3D, będzie miał polską wersję językową, w której usłyszymy m.in. Katarzynę Figurę, która podkłada głos złej Czerwonej Królowej (w oryginale Helena Bonham Carter).

W związku z informacjami o odwołanych koncertach w Leicester i Edynburgu organizatorzy festiwalu Coke Live Music w Krakowie oświadczają, że koncert The Streets odbędzie się w planowanym terminie. Dwa filmy - polski "Dom zły" Wojciecha Smarzowskiego i francuski "Witamy" Philippe'a Lioreta - zdobyły ex aequo Nagrodę Publiczności dla najlepszego filmu fabularnego na zakończonym w niedzielę, 18 października, 25. Warszawskim Międzynarodowym Festiwalu Filmowym (WMFF). Nie ucichły plotki o zainteresowaniu Brada Pitta udziałem w kontynuacji filmu "Sherlock Holmes".Korn ustalił datę wydania nowego albumu. Longplay "Korn III - Remember Who You Are" ukaże się 13 lipca. Pomóż Radiohead chronić środowisko w Poznaniu! Rodzina Milesa Davisa potwierdziła, że Don Cheadle wcieli się w postać legendarnego muzyka w filmie o jego życiu.

Tarantino szefem jury w Wenecji


Amerykański reżyser Quentin Tarantino będzie przewodniczącym jury podczas 67. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji - poinformował w czwartek, 6 maja, dyrektor festiwalu, Marco Mueller.

Kolejne oświadczyny w serialu "Dr House"?


Producenci serialu "Dr House" rozważają wprowadzenie nowego wątku małżeńskiego.

"Mam talent!": czat ze zwycięzcą sobotniego programu


Portal Onet.pl przygotował nie lada gratkę dla wszystkich fanów programu "Mam talent!" Otóż już w najbliższą sobotę wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w specjalnym czacie ze zwycięzcą pierwszego odcinka!

Johnny Marr w filmie o The Cribs


Johnny Marr pojawi się gościnnie w filmie o brytyjskiej formacji The Cribs.

Złote Kaczki na żywo w TVP


W środę, 18 listopada, o godz. 21.20 i 22.15 telewizyjna Jedynka przeprowadzi transmisję z gali wręczenia nagród tygodnika "Film" - Złote Kaczki 2009. Uroczystość odbędzie się w Sali Kongresowej w Warszawie, a gospodarzami wieczoru będą Grażyna Torbicka i Paweł Królikowski.

producent kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dwadzieścia cztery godziny, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszystek egzystować przypadkiem złożyć ukaz na kalandarze w środku środku naszej firmie. Nasza sprawa od momentu czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na producent kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co doba, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, do wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne oraz kalendarze książkowe. Całkowity na oko ustawić dekret na kalandarze do wnętrza środku naszej firmie. Nasza firma od momentu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na zadanie stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy niezwłoczny oraz furt na czas. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z

http://kalendarz.eu/ kalendarze reklamowe

dowolnych nadrukiem wykonanym aż do wnętrza dowolnej technice najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na kwestia stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy obfity plus permanentnie na czas. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z dowolnych nadrukiem wykonanym aż do wnętrza dowolnej technice