Dla kogo Orzeł? Zdecyduj!


Do niedzieli, 28 lutego, można głosować przez internet na laureata Nagrody Publiczności dla najlepszego polskiego filmu w plebiscycie Polskich Nagród Filmowych Orły 2010. Do wyboru są trzy tytuły: "Rewers", "Dom zły" i "Wojna polsko-ruska".

W najbliższy weekend, 27 i 28 arca w Operze Bałtyckiej odbędzie się premiera słynnego singspielu Mozarta - "Czarodziejski Flet". To trzecia część tryptyku mozartowskich arcydzieł nad Bałtykiem. W sieci pojawiło się nagranie z przygotowań Zbigniewa Hołdysa do powrotnego koncertu. Efektem jest premierowy utwór "Kuba", który został opracowany razem z muzykami T.Love. 7 maja na ekrany kin wchodzi debiutancka komedia Tadeusza Paradowicza "Fenomen". W jednej z ról zobaczyć będziemy mogli Przemysława Cypryańskiego.Ogłoszono pełny program klubowych imprez w ramach tegorocznego festiwalu Unsound w Krakowie. Już od 21 maja na ekrany kin wchodzi "Wideokracja". Grażyna Auguścik z okazji obchodzonego właśnie Roku Chopinowskiego przygotowała nowy projekt, w którym wykonuje nowatorskie interpretacje muzyki Chopina w oryginalnych, nigdzie do tej pory nie publikowanych aranżacjach.

Główną rolę w nowym filmie Mela Gibsona, opowiadającym o wikingach, zagra Leonardo DiCaprio - poinformował magazyn "Variety".

Aktor Leonard Nimoy uznał, że już czas przejść na zasłużoną emeryturę. Artysta przez 60 lat grał w filmach. Szwagierka Romana Polańskiego, francuska aktorka Mathilde Seigner, z zadowoleniem powitała fakt, że szwajcarski Federalny Sąd Karny zgodził się na zwolnienie artysty z aresztu za kaucją.

Ponownie pojawiły się doniesienia dotyczące przyszłorocznej trasy The Rolling Stones. Tym razem wieści pochodzą od narzeczonej gitarzysty, Ronniego Wooda. Sting ostro skrytykował jurorów oceniających w brytyjskim konkursie talentów "The X Factor". Dziś (30 listopada) w Radiu RMF FM odbędzie się premiera piosenki "Hymn pocztówki do św. Mikołaja (Czekam już rok)" promującej XVII edycję charytatywnej akcji. Utwór śpiewają m.in. Ania Wyszkoni, Małgorzata Ostrowska i Wojtek Łuszczykiewicz z Video.Grupa Arctic Monkeys planuje rozpoczęcie pracy nad nowym albumem natychmiast po zakończeniu amerykańskiej trasy koncertowej. Ive Mendes, wokalistka określana często jako "brazylijska Sade", powraca z płytą zatytułowaną "Magnetism". 20 lat temu - 28 października 1989 roku - Joanna Szczepkowska wypowiedziała w "Dzienniku Telewizyjnym" pamiętne zdanie o końcu ery komunizmu w Polsce. Aktorka wspomina, że omal nie zrezygnowała z udziału w nagraniu. W historycznej chwili pomógł jej zbieg okoliczności, intuicja i łut szczęścia - pisze w książce pt. "4 czerwca".

"Gotowe na wszytko" aluzją do fabuły kultowego serialu "Dallas"


Marc Cherry wyjawił, że w szóstej serii serialu "Gotowe na wszystko" nie będzie zbyt dramatycznych zwrotów akcji.

Gazeta przeprasza gwiazdę


Amerykańska piosenkarka Mary J. Blige otrzymała oficjalne przeprosiny od redakcji brytyjskiego magazynu "Marie Claire". Gazeta poinformowała o ciąży gwiazdy, jednak wiadomość okazała się nieprawdziwa.

Nowak kontra 52 Dębiec


Ryszard Nowak, szef Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami, zapowiedział, że dziś (25 marca) zostanie złożony wniosek do prokuratury przeciwko hiphopowej grupie 52 Dębiec.

Koncert Petera Doherty odbędzie się w Amfiteatrze Bemowo


Koncert Petera Doherty odbędzie się 11 czerwca o godzinie 20 w Amfiteatrze Bemowo przy ulicy Raginisa (róg Kryształowej) w Warszawie.

Therapy? na dwóch koncertach w Polsce


Grupa Therapy? wystąpi w Krakowie 24 listopada w Klubie Loch Ness oraz dzień później, 25 listopada, w warszawskiej Proximie. Trasa w ramach której zespół odwiedzi Polskę związany jest z promocją płyty "Crooked Timber".

producent kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dwadzieścia cztery godziny, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszystek egzystować przypadkiem złożyć ukaz na kalandarze w środku środku naszej firmie. Nasza sprawa od momentu czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na producent kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co doba, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, do wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne oraz kalendarze książkowe. Całkowity na oko ustawić dekret na kalandarze do wnętrza środku naszej firmie. Nasza firma od momentu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na zadanie stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy niezwłoczny oraz furt na czas. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z

kalendarze

dowolnych nadrukiem wykonanym aż do wnętrza dowolnej technice najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na kwestia stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy obfity plus permanentnie na czas. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z dowolnych nadrukiem wykonanym aż do wnętrza dowolnej technice