Dla kogo Orzeł? Zdecyduj!


Do niedzieli, 28 lutego, można głosować przez internet na laureata Nagrody Publiczności dla najlepszego polskiego filmu w plebiscycie Polskich Nagród Filmowych Orły 2010. Do wyboru są trzy tytuły: "Rewers", "Dom zły" i "Wojna polsko-ruska".

Randy Jackson, brat zmarłego w zeszłym roku Michaela, skrytykował organizatorów ceremonii rozdania Grammy Music Awards. W czwartek w Warszawie ruszyły zdjęcia do debiutu fabularnego Bartka Konopki. Główne role kreują Krzysztof Stroiński i Marcin Dorociński. Partnerują im Dorota Kolak i Magda Popławska. Film powstaje w Studiu Munka przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich. "V" [fau]- druga płyta Digit All Love ujrzała światło dzienne.Homer Simpson został okrzyknięty "Honorowym Australijczykiem Roku". Słynny piosenkarz Charles Aznavour, senegalski muzyk Youssou N'Dour i około 40 innych artystów postanowiło nagrać w piątek w Paryżu specjalny klip, aby wesprzeć w ten sposób zbiórkę pieniędzy dla dotkniętego trzęsieniem ziemi Haiti - poinformował francuski kanał muzyczny Trace TV. W ramach święta miasta, 13 czerwca na Stadionie Miejskim w Chorzowie odbędzie się Reggae Rap Festiwal.

Aktor powróci do roli dr Lawrence'a Gordona w najnowszej części cyklu "Piła".

O tym jak zespół się zmieniał przez 19 lat, o fanach, a także o swoim pobycie w Polsce mówi wywiadzie dla Onet.pl Jade Puget z zespołu AFI. Zakochana Katy Perry przymierza się do nagrania drugiej płyty. W studiu autorkę przeboju "I Kissed a Girl" wspomogą producenci Beyoncé i Rihanny.

W piątek (4 września) startuje Orange Warsaw Festival. Na darmowej imprezie w centrum stolicy wystąpią wielkie gwiazdy muzyki alternatywnej i elektronicznej, w tym Groove Armada. Portal INTERIA.PL przeprowadził wywiad z jednym z członków duetu, Andym Cato. ET Tumason, Peter J. Birch oraz Break Horses dadzą cztery wspólne koncerty na początku czerwca. Artyści zagrają w Wołowie, Poznaniu, Legnicy i Obornikach. "Striker" to pierwszy bollywoodzki film, którego premiera poza granicami Indii odbyła się... w serwisie YouTube.Alicia Keys marzy o duecie z Princem. Poniżej przedstawiamy szczegółowy rozkład występów zespołów drugiej edycji Asymmetry Festival organizowanego przez wrocławski klub Firlej. Na konferencji prasowej, która odbyła się przed japońską premierą "Alicji w Krainie Czarów", Johnny Depp, gwiazdor filmu, powiedział, że było tylko kwestią czasu aż wcieli się w rolę Szalonego Kapelusznika.

Posłuchaj nowego singla Rihanny


23 listopada do sklepów trafi nowy album Rihanny. Artystka wybrała drugi singel z płyty "Rated R".

Umieścił seks-nagranie w sieci


Raper 50 Cent został oskarżony przez kobietę o ujawnienie nagrania aktu miłosnego.

100 filmów Jean-Luca Godarda


W 80-te urodziny artystycznego ojca filmowego postmodernizmu, współtwórcy francuskiej Nowej Fali, Jean-Luca Godarda, na festiwalu Era Nowe Horyzonty we Wrocławiu zostanie pokazanych ponad 100 filmów jego autorstwa.

Kultowa manga w reżyserii twórców "Księgi ocalenia"


Wytwórnia Warner Bros prowadzi rozmowy z braćmi Allenem i Albertem Hughes w sprawie reżyserii filmu "Akira".

Farah Fawcett i Michael Jackson w "South Parku"


Michael Jackson ponownie pojawił się w serialu "South Parku", tym razem jako duch. W odcinku zobaczymy także zmarłą w czerwcu Farah Fawcett.

producent kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dwadzieścia cztery godziny, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszystek egzystować przypadkiem złożyć ukaz na kalandarze w środku środku naszej firmie. Nasza sprawa od momentu czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na producent kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co doba, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, do wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne oraz kalendarze książkowe. Całkowity na oko ustawić dekret na kalandarze do wnętrza środku naszej firmie. Nasza firma od momentu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na zadanie stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy niezwłoczny oraz furt na czas. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z

http://kalendarz.eu/ kalendarze reklamowe

dowolnych nadrukiem wykonanym aż do wnętrza dowolnej technice najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na kwestia stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy obfity plus permanentnie na czas. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z dowolnych nadrukiem wykonanym aż do wnętrza dowolnej technice