"Śpiewając jazz" - wielki powrót Marianny Wróblewskiej


Już w najbliższy poniedziałek, 22 marca warszawskim Teatrze Żydowskim odbędzie się koncert "Śpiewając jazz" z udziałem Marianny Wróblewskiej i Beaty Przybytek oraz z gościnnym występem Macieja Zakościelnego.

Taylor Swift, która znalazła się na szczycie listy nagrodzonych przez Country Music Association muzyków, otrzymała od stowarzyszenia kolejną nagrodę. CMA wyróżniło ją w kategorii International Artist Achievement. W serwisie Muzyka.onet.pl można już oglądać pierwszy teledysk promujący nowy, pośmiertny album Jimi'ego Hendrixa. W czwartek, 3 września, Michael Jackson zostanie pochowany na cmentarzu Forest Lawn Memorial Park w Glendale, w Kalifornii. Pogrzeb artysty odbędzie się wyłącznie w obecności jego rodziny i zaproszonych przyjaciół.Zaplanowane na kwiecień koncerty Ive Mendes w Polsce zostały przeniesione na maj z powodu katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem. Wielu próbuje, wielu by chciało, wielu o tym mówi, ale to zadanie raczej niewykonalne. Rok po śmierci Króla Popu wciąż nie znalazł się artysta, którego śmiało można określić następcą wielkiego Jacko. Ale czy kiedykolwiek taki się znajdzie? Francuski minister kultury Frederic Mitterrand przyznał w czwartek w telewizyjnym wywiadzie, że wyrażając oburzenie z powodu zatrzymania w Szwajcarii Romana Polańskiego, dał się ponieść emocjom.

Kultowy brytyjski artysta Ian Brown ponownie w Polsce! Wokalista wystąpi 16 lutego 2010 roku na jedynym koncercie w warszawskim klubie Palladium.

Grupa Kasabian jest drugą gwiazdą Heineken Open'er Festival 2010, który odbędzie się w dniach 1–4 lipca w Gdyni. Wcześniej organizatorzy ogłosili, że na lotnisku Gdynia–Kosakowo pojawi się zespół Pearl Jam. Romola Garai jest kolejną kandydatką do zagrania czarnego charakteru w "Spider-Manie 4". Tym samym aktorka konkuruje o rolę z Rachel McAdams.

Nowa baśń twórców "Aladyna" oraz "Pięknej i bestii", "Księżniczka i żaba", od 7 maja jest dostępna na DVD i Blu-ray. Angelina Jolie najprawdopodobniej wcieli się w Kleopatrę w nowym filmie, opowiadającym historię legendarnej egipskiej królowej. W Tarnowskich Górach odbędzie się wspólny koncert Miuosha i Siwydym.Grupa Partizan zaplanowała kolejne koncerty. Zespół wystąpi w Poznaniu oraz Zielonej Górze. Grażyna Błęcka-Kolska została doceniona na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Moskwie "Złoty Witeź". Aktorka otrzymała nagrodę za najlepszą rolę kobiecą w obrazie Jana Jakuba Kolskiego "Afonia i pszczoły". Multikino zamknęło pierwszy kwartał 2010 z najlepszymi wynikami finansowymi w swojej ponad dziesięcioletniej historii.

O nowej książce Andrzeja Bieńkowskiego


Spektakl "Mariana" jest monodramem stanowiącym studium kobiecej duszy, zachęcającym do refleksji na temat kobiety i namiętności. Pokazy spektaklu odbędą się 27 i 28 listopada, godzina 20. w Teatrze Academia, ul. 11 Listopada 22 w Warszawie.

Najlepszym gitarzystą jest...


Były muzyk Red Hot Chili Peppers, John Frusciante, został wybrany przez Brytyjczyków najlepszym gitarzystą ostatnich 30 lat.

Off Plus Camera: Jane Campion już w Krakowie!


Nie bez małych przygód, gdyż samochodem z Rzymu, zamiast samolotem, do Krakowa dotarła Jane Campion. W środę na festiwalu Off Plus Camera odbędzie się polska premiera obrazu "Jaśniejsza od gwiazd".

Córka Meryl Streep zagra w serialu


Córka Meryl Streep idzie w ślady swojej sławnej matki rozpoczynając karierę w telewizji.

Stan Miłości i Zaufania: nowa płyta w maju


10 maja ukaże się drugi studyjny album zespołu Stan Miłości i Zaufania. Krążek będzie zatytułowany "Sygnały".

producent kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dwadzieścia cztery godziny, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszystek egzystować przypadkiem złożyć ukaz na kalandarze w środku środku naszej firmie. Nasza sprawa od momentu czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na producent kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co doba, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, do wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne oraz kalendarze książkowe. Całkowity na oko ustawić dekret na kalandarze do wnętrza środku naszej firmie. Nasza firma od momentu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na zadanie stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy niezwłoczny oraz furt na czas. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z

http://kalendarz.eu/ kalendarze reklamowe

dowolnych nadrukiem wykonanym aż do wnętrza dowolnej technice najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na kwestia stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy obfity plus permanentnie na czas. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z dowolnych nadrukiem wykonanym aż do wnętrza dowolnej technice