"Śpiewając jazz" - wielki powrót Marianny Wróblewskiej


Już w najbliższy poniedziałek, 22 marca warszawskim Teatrze Żydowskim odbędzie się koncert "Śpiewając jazz" z udziałem Marianny Wróblewskiej i Beaty Przybytek oraz z gościnnym występem Macieja Zakościelnego.

Novika, wytwórnia Kayax i serwis MuzykaOnet.pl zapraszają do wzięcia udziału w konkursie dla amatorów filmów wideo, kręconych telefonami komórkowymi, aparatami cyfrowymi i kamerami. Nakręć krótki klip i wygraj super nagrody! Ks. Jerzy Popiełuszko był kapłanem zarówno wierzących, jak i niewierzących. On nie dzielił ludzi - podkreśla bliska współpracowniczka księdza i znana aktorka, Maja Komorowska. Dziś (17 listopada) w warszawskiej Stodole wystąpi słynny amerykański zespół Marilyn Manson dowodzony przez rockowego skandalistę Briana Warnera, posługującego się pseudonimem Marilyn Manson. Grupa promuje płytę "The High End Of Low"."Polecam posłuchać tej pani. Po kilku przesłuchaniach jej piosenki uzależniają" - tak o płycie Holly Mirandy "The Magican's Private Library" mówi Artur Rojek, wokalista Myslovitz i organizator najważniejszej polskiej imprezy z muzyka alternatywną, OFF Festivalu. W piątek, 15 stycznia w Krakowie wystąpi Eldo. Koncert odbędzie się w klubie Studio. W nocy z 7 na 8 marca poznamy laureatów Oscarów. Marzeniem wielu dziennikarzy jest uczestniczenie w gali przyznania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Niestety bardzo trudno jest otrzymać akredytację na to wydarzenie. Jedyną polską dziennikarką, której udało się na własne oczy zobaczyć śmietankę świata filmu czekającą na ogłoszenie werdyktu jest Kinga Rusin.

Z każdym sezonem widzowie serialu "JAG – Wojskowe Biuro Śledcze" coraz lepiej poznają specyfikę życia w wojskowej dyscyplinie. I tym razem dowiedzą się wielu nowych rzeczy o armii. Ósmy, premierowy sezon popularnego serialu już od 17 marca na antenie TVN 7.

Przez 12 lat nie wydali żadnej płyty. Teraz Boyzone, za sprawą albumu "Brother", znów są na szczycie. Wydawnictwo otwiera zestawienia najpopularniejszych płyt Wielkiej Brytanii. 14 listopada 2009 w Hali Podpromie w Rzeszowie odbędzie się kolejna edycja One Life Festival.

Film "Lourdes" austriackiej reżyser Jessiki Hausner zdobył Grand Prix 25. Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Nagrody warszawskiego festiwalu zostały wręczone w sobotę 17 października w warszawskim kinie Kultura. Przyznano 8 nagród w ramach 5 sekcji konkursowych oraz nagrodę FIPRESCI dla najlepszego debiutu z Europy Wschodniej, którą otrzymał polski film "Rewers". Popularny duet Roxette wyruszył w pierwszą od ośmiu lat trasę koncertową. Na razie nie samodzielną, ale pierwszą po ciężkiej chorobie wokalistki, która przekreśliła istnienie zespołu na wiele lat. We wtorek, 23 marca na scenie klubu Palladium Aga Zaryan zaprezentuje materiał ze swojej najnowszej płyty "Looking Walking Being".Trzeci odcinek "live" okazał się pechowy dla Bartka Woszczyńskiego i Kasi Mieczkowskiej. To właśnie tej pary tancerzy nie zobaczymy już więcej w aktualnej edycji "YCD". David Guetta i Rihanna już niebawem spotkają się w studio. Prawie miesiąc po premierze nowej płyty Noviki "Lovefinder" ukaże się debiutancki album Foxa pod tytułem "Box". 10 lutego starzy znajomi, którzy wzajemnie wspierali swoje solowe albumy zagrali w warszawskiej Fabryce Trzciny wspólny koncert.

Premiera nowej piosenki Natalii Kukulskiej


Natalia Kukulska powraca z siódmą już solową płytą zatytułowną "CoMix”. Tym razem jednak sygnuje ją dwoma nazwiskami: Kukulska&Dąbrówka, bo to wspólna produkcja Natalii Kukulskiej i jej męża, Michała Dąbrówki, znakomitego perkusisty.

Znamy datę premiery nowego Quo Vadis


Znana jest już data premiery nowej, ósmej płyty thrash metalowców z Quo Vadis. Sklepowa premiera "Infernal Chaos" nastąpi 19 czerwca.

Warszawa: Koniec festiwalu


Po dwóch edycjach Orange Warsaw Festival przechodzi do historii.

Serj Tankian symfonicznie


16 marca ukaże się nowe dzieło Serj Tankian. Dzieło zatytułowane "Elect The Dead Symphony" wypełnią symfoniczne wykonania nagrań z solowego debiutu wokalisty System of a Down.

Najdłuższy ekranowy pocałunek


Lesbijski pocałunek w oczekującym na premierę niezależnym amerykańskim filmie "Elena Undone" uznany został za najdłuższy ekranowy buziak w historii kina - poinformował serwis After Ellen.

producent kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dwadzieścia cztery godziny, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszystek egzystować przypadkiem złożyć ukaz na kalandarze w środku środku naszej firmie. Nasza sprawa od momentu czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na producent kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co doba, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, do wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne oraz kalendarze książkowe. Całkowity na oko ustawić dekret na kalandarze do wnętrza środku naszej firmie. Nasza firma od momentu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na zadanie stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy niezwłoczny oraz furt na czas. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z

kalendarze

dowolnych nadrukiem wykonanym aż do wnętrza dowolnej technice najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na kwestia stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy obfity plus permanentnie na czas. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z dowolnych nadrukiem wykonanym aż do wnętrza dowolnej technice