Festiwal filmów... patologicznych


Międzynarodowy festiwal filmów patologicznych rozpocznie się 7 kwietnia w Rzymie - zapowiedział we wtorek, 23 marca, dziennik "Corriere della Sera". Jednym z jego pomysłodawców jest Matteo Garrone, reżyser głośnej "Gomorry", ekranizacji bestsellera Roberto Saviano o neapolitańskiej mafii.

Już 6 listopada premierę DVD będzie miał jeden z najpopularniejszych seriali HBO ostatnich lat - "Czas wojny" ("Generation Kill"). Gwiazda filmu "Julie & Julia" - Stanley Tucci - zagra w "Capitan America: The First Avenger". Zrealizowana przez Roba Marshalla ekranizacja broadwayowskiego musicalu "Dziewięć" jest faworytem tegorocznych Annual Satellite Awards - zdobyła aż 10 nominacji.Prawnicy reżysera Romana Polańskiego złożyli we wtorek kolejną apelację, argumentując, że zakończenie trwającej od 33 lat sprawy sądowej jest w interesie wymiaru sprawiedliwości USA - poinformowała w środę AP. Bogate życie prywatne Tigera Woodsa stanie się podstawą do scenariusza filmowego. W Hollywood trwa wyścig o prawa do produkcji filmu o słynnym golfiście. Natalia Kukulska powraca z siódmą już solową płytą zatytułowną "CoMix”. Tym razem jednak sygnuje ją dwoma nazwiskami: Kukulska&Dąbrówka, bo to wspólna produkcja Natalii Kukulskiej i jej męża, Michała Dąbrówki, znakomitego perkusisty.

1 stycznia o północy w Żelazowej Woli odbędzie się oficjalne otwarcie Roku Chopinowskiego. Uroczystość będzie transmitowana przez Polskie Radio i Telewizję.

Angelina Jolie zdradziła, że naturalnym kolorem jej włosów jest ciemny blond. W USA trwa intensywna kampania promująca "Królika po berlińsku" przed galą Oscarów. Polscy twórcy występują w amerykańskich telewizjach, a dokument Bartka Konopki promuje znana agentka, która wcześniej pracowała przy promocji "Slumdoga" i "Władcy Pierścieni".

Około 100 filmów komediowych zostanie pokazanych podczas rozpoczynającego się w czwartek, 13 sierpnia, w Lubomierzu (Dolnośląskie) XIII Ogólnopolskiego Festiwalu Filmów Komediowych (OFFK). Impreza, na którą przyjadą gwiazdy polskiej sceny komediowej, zakończy się w niedzielę. Konkurs "Stwórz swojego avatara" wchodzi w decydującą fazę. Zobacz finałową 10-tkę avatarów! Brave Festival rusza 2 lipca, ale już od 11 maja można zaopatrzyć się w bilety na to wydarzenie.Film o życiu francuskiego piosenkarza, twórcy wielu przebojów Serge'a Gainsbourga, znanego skandalisty i prowokatora, wszedł w środę, 20 stycznia, na ekrany francuskich kin. Stephen King postanowił napisać ciąg dalszy jednego ze swych największych dzieł, "Lśnienia". Literacki sequel powstaje pod roboczym tytułem "Doctor Sleep". - Spodziewamy się około 20 tysięcy widzów i około 600 profesjonalistów z branży filmowej, w tym przedstawicieli festiwali zagranicznych - powiedział na dzisiejszej (27 kwietnia) konferencji prasowej Dyrektor Krakowskiego Festiwalu Filmowego Krzysztof Gierat.

Little Boots zaśpiewa z Numanem


W końcu dojdzie do anonsowanej w październiku sesji Little Boots z Garym Numanem dla BBC 6 Music.

Polski scenariusz nagrodzony w Cannes


Polski scenariusz filmowy "Dzień czekolady", autorstwa Jacka P. Bławuta, zdobył w Cannes międzynarodową Nagrodę ScripTeast im. Krzysztofa Kieślowskiego - dla twórcy najlepszego scenariusza z Europy Środkowej i Wschodniej.

Squash Bowels rozsiewa "Grindvirus"


Najnowsza płyta polskiej grindcorowej formacji Squash Bowels, zatytułowana "Grindvirus", miała już swoją premierę w USA. Do polskich fanów ekstremalnych dźwięków materiał trafi w pierwszej połowie grudnia.

Bill Pullman wróci do "Dnia Niepodległości"?


Bill Pullman obawia się, że nie otrzyma propozycji powrotu do sequeli filmu "Dzień Niepodległości".

Zmarł Marian Terlecki


W wieku 56 lat zmarł Marian Terlecki, reżyser oraz producent telewizyjny i filmowy. Był m.in. producentem serialu "Złotopolscy".

producent kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dwadzieścia cztery godziny, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszystek egzystować przypadkiem złożyć ukaz na kalandarze w środku środku naszej firmie. Nasza sprawa od momentu czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na producent kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co doba, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, do wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne oraz kalendarze książkowe. Całkowity na oko ustawić dekret na kalandarze do wnętrza środku naszej firmie. Nasza firma od momentu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na zadanie stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy niezwłoczny oraz furt na czas. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z

kalendarze

dowolnych nadrukiem wykonanym aż do wnętrza dowolnej technice najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na kwestia stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy obfity plus permanentnie na czas. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z dowolnych nadrukiem wykonanym aż do wnętrza dowolnej technice