Crionics: nowy album i koncerty


Grupa Cronics zpoczyna prace nad nowym albumem.

We wrześniu tego roku na rynku pojawi się wyjątkowa edycja albumu "Vivaldi: The Four Season" w wykonaniu światowej sławy skrzypka Nigela Kennedy'ego. Reedycja została stworzona z okazji 20-tej rocznicy premiery krążka. Przed dwoma koncertami awangardowej formacji The Residents w Polsce, przedstawiamy blisko 40-letnią historię grupy. A raczej związane z nią fakty i mity, ponieważ o The Residents niewiele pewnego można powiedzieć. Dwadzieścia różnorodnych koncertów zaplanowała Akademia Muzyczna im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu z okazji 90. rocznicy powstania. Zwieńczeniem obchodów będzie wręczenie doktoratu honorowego słynnemu wokaliście Wiesławowi Ochmanowi.Producent serialu "Simpsonowie" chce namówić do gościnnych występów takie gwiazdy, jak Johnny Depp, Leonardo DiCaprio i Kate Winslet. Jedną z atrakcji rozpoczynającego się właśnie 39. Lubuskiego Lata Filmowego będzie recital przedwojennych filmowych szlagierów Aleksandra Żabczyńskiego. Czekają nas też spotkania z Mirosławem Przylipiakiem, Mateuszem Wernerem, Ewą Mazierską-Kerr. I oczywiście projekcje - wśród nich cykl poświęcony zmarłemu niedawno Maciejowi Kozłowskiemu, obrazy z archiwum Filmoteki Narodowej oraz produkcje z Europy Środkowej i Wschodniej. Grupa Myslovitz w końcu może zacząć rejestrować kolejne partie materiału na nową płytę.

Przedstawiciele brytyjskiego girlsbandu Sugababes wytoczyli proces byłej wokalistce grupy, Mutyi Buenie. Piosenkarka i założycielka zespołu złożyła bowiem wniosek o prawa do nazwy Sugababes.

- "Immerse In Infinity" jest bezwzględnie najlepszym albumem, jaki skomponowałem - o nowej płycie mówi w rozmowie z INTERIA.PL Jacek Grecki, lider wrocławskiej grupy Lost Soul. Nowojorska formacja Interpol planuje wydać czwarty studyjny album na początku 2010 roku.

Sprawdź wspólne przedsięwzięcie Vienia z Molesty Ewenement i hardcore'owej formacji Way Side Crew! 19 lutego, czyli w najbliższy piątek, w kinach pojawi się "Autor Widmo", nowy film Romana Polańskiego, adaptacja bestsellerowej powieści Roberta Harrisa "Ghostwriter". Brytyjski reżyser, twórca "Tragedii Posejdona", Ronald Neame zmarł 16 czerwca w szpitalu w Los Angeles. Miał 99 lat.Tom Morello z Rage Against The Machine stworzył listę 10 najlepszych, jego zdaniem, płyt metalowych. Listę, która składa się z... 13 pozycji. Najnowszy film "Avatar" Jamesa Camerona będzie można zobaczyć na największym w Europie ekranie do projekcji cyfrowej 3D w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie. Nagrodzona Złotymi Lwami w Gdyni czarna komedia "Rewers" , dokument "Polański. Ścigany i pożądany" , nowelowa opowieść "Demakijaż" oraz bułgarski dramat "Bunt L." trafią w piątek, 13 listopada, na ekrany polskich kin.

"Rezolucja 819" w TVN


"Rezolucja 819" w reżyserii Giacomo Battiato ("Karol - człowiek, który został papieżem") z główną rolą Karoliny Gruszki będzie miał polską premierę na antenie stacji TVN w czwartek, 15 kwietnia o godz. 21.

Odkrycie za 100 mln funtów


Rzeczoznawcy sztuki są przekonani, że odcisk palca odkryty na płótnie obrazu nabytego na aukcji za 19 tys. USD może być dowodem na to, iż płótno wyszło spod pędzla Leonarda da Vinci i jest warte 100 mln funtów - donosi tygodnik "Antiques Trades Gazette".

Rozbiera się, ale też odmawia


Julianne Moore twierdzi, że nie jest ekshibicjonistką pomimo liczby rozbieranych scen, których dorobiła się w ciągu swojej kariery aktorskiej.

Rosyjskie media łączą się w bólu i smutku z Polakami


Katastrofa polskiego samolotu prezydenckiego Tu-154 pod Smoleńskiem jest niezmiennie głównym tematem w rosyjskich mediach. Programy informacyjne wszystkich stacji telewizyjnych i radiowych niemal w całości poświęcone są tragedii, która dotknęła Polskę.

Gazeta przeprasza gwiazdę


Amerykańska piosenkarka Mary J. Blige otrzymała oficjalne przeprosiny od redakcji brytyjskiego magazynu "Marie Claire". Gazeta poinformowała o ciąży gwiazdy, jednak wiadomość okazała się nieprawdziwa.

producent kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dwadzieścia cztery godziny, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszystek egzystować przypadkiem złożyć ukaz na kalandarze w środku środku naszej firmie. Nasza sprawa od momentu czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na producent kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co doba, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, do wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne oraz kalendarze książkowe. Całkowity na oko ustawić dekret na kalandarze do wnętrza środku naszej firmie. Nasza firma od momentu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na zadanie stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy niezwłoczny oraz furt na czas. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z

kalendarze

dowolnych nadrukiem wykonanym aż do wnętrza dowolnej technice najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na kwestia stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy obfity plus permanentnie na czas. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z dowolnych nadrukiem wykonanym aż do wnętrza dowolnej technice