Adwokaci Polańskiego walczą


Adwokaci reżysera Romana Polańskiego w czasie posiedzenia apelacyjnego 10 grudnia przed sądem w Los Angeles będą domagać się jego uniewinnienia w sprawie o przestępstwo seksualne wobec nieletniej z 1977 roku - poinformowały amerykańskie źródła sądowe.

Smith, modelka "Playboya", która zmarła w 2007 roku w wyniku przypadkowego przedawkowania leków w wieku 39 lat, będzie bohaterką nowej produkcji Royal Opera House w Londynie. Michael C. Hall, aktor wcielający się w rolę sympatycznego i śmiertelnie niebezpiecznego zarazem Dextera, przyznał, że od pewnego czasu walczy z chorobą nowotworową. Trzeci tydzień z rzędu najlepiej sprzedającym się albumem w Polsce jest "Hurra!" zespołu Kult. Grupy Kazika Staszewskiego nie pokonał ani nowy Rammstein, ani kompilacja sygnowana przez Marcina Kydryńskiego.Nagranie "Colour Is Blue" zapowiada nowy album synthpopowego duetu Mosqitoo. Nagrania możecie posłuchać w serwisie Muzzo.pl . Węgierski reżyser Nimród Antal jest najnowszym kandydatem na reżysera kolejnego cyklu przygód Spider-Mana. * Johnny Depp i Shane MacGowan nagrają razem piosenkę.

Leonardo Dicaprio, George Clooney i Johnny Depp walczą o główną rolę w nowym filmie Martina Scorsese o Franku Sinatrze.

Gwiazdor "Forresta Gumpa" nie boi się wyzwań. Oprócz aktorstwa zajmował się już reżyserią, pisaniem scenariuszy, próbował też sił jako producent. Teraz znalazł nowe zajęcie. Albert Torres napisze scenariusz do popularnej mangi - "Akira".

Teatr jest miejscem, gdzie ludzie tacy jak ja, bardzo podobni albo bardzo różni ode mnie realizują swoje życie, jego najważniejszy, główny nurt - te słowa Edwarda Linde-Lubaszenko sprzed lat, z telewizyjnego programu "Twarze teatru", przypomniano w poniedziałek, 16 listopada, w Starym Teatrze w Krakowie z okazji 70. urodzin aktora i 50. rocznicy jego pracy. Magazyn "Forbes" opublikował zestawienie najlepiej zarabiających nieżyjących gwiazd show-biznesu. Amerykańska gwiazda nie jest już twarzą kampanii reklamowej firmy Louis Vutton. Madonnę zastąpiła 25-letnia modelka Lara Stone.Do niecodziennej sytuacji doszło podczas castingu do programu "Śpiewaj i walcz" w Gdańsku. Na scenie pojawiło się jury w składzie: Krystyna Prońko, Marek Kościkiewicz i Mark Tysper. Bill Murray potwierdził udział w nowej części "Pogromców duchów". Jednocześnie aktor zdradził istotne wątki scenariusza, które mogą zepsuć niektórym niespodziankę. Na razie nie ma żadnych powodów, by podnosić w Polsce podatki - uważa minister finansów Jacek Rostowski. Jego zdaniem realną datą wejścia Polski do strefy euro jest rok 2015.

Whitney Houston w programie Oprah Winfrey


Whitney Houston pojawi się w programie Oprah Winfrey, aby udzielić swojego pierwszego od 7 lat wywiadu.

Barbara Krafftówna w roli Anastazja R.


Sztukę Remigiusza Grzeli "Oczy Brigitte Bardot", napisaną specjalnie na Jubileusz 80-lecia Barbary Krafftówny, będzie można zobaczyć 11 i 12 grudnia, o godz. 19. oraz 13 grudnia, o godz. 18. w Teatrze na Woli w Warszawie.

Triumf Taylor Swift i Michaela Jacksona


Michael Jackson otrzymał pośmiertnie cztery statuetki American Music Awards podczas ceremonii przyznania nagród w niedzielę (czasu lokalnego) w Los Angeles. Triumfatorką tegorocznej, 37. edycji nagród jest piosenkarka country Taylor Swift, która dostała pięć statuetek.

CKOD celują w XXI wiek


- Niektóre zespoły nie budzą mojej sympatii i regularnie podkładamy im nogę - przyznaje w rozmowie z INTERIA.PL wokalista zespołu Cool Kids of Death Krzysztof Ostrowski. Mówi też zmianach na polskiej scenie alternatywnej i własnych sympatiach muzycznych.

Zobacz jak powstawał nowy teledysk Behemotha


Behemoth skończył właśnie zdjęcia do najnowszego teledysku "Alas The Lord Is Upon Me" pochodzącego z ostatniego albumu grupy "Evangelion".

producent kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dwadzieścia cztery godziny, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszystek egzystować przypadkiem złożyć ukaz na kalandarze w środku środku naszej firmie. Nasza sprawa od momentu czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na producent kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co doba, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, do wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne oraz kalendarze książkowe. Całkowity na oko ustawić dekret na kalandarze do wnętrza środku naszej firmie. Nasza firma od momentu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na zadanie stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy niezwłoczny oraz furt na czas. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z

kalendarze

dowolnych nadrukiem wykonanym aż do wnętrza dowolnej technice najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na kwestia stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy obfity plus permanentnie na czas. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z dowolnych nadrukiem wykonanym aż do wnętrza dowolnej technice