Niezwykłe spotkanie Napiórkowskiego i Mareta


Gitarzysta Marek Napiórkowski i wirtuoz harmonijki ustnej - Gregoire Maret - wystąpią razem na scenie w klubie Jazz Café w Łomiankach już 10 listopada.

Tuż po decyzji Kenny'ego Ortegi, iż nie stanie za kamerą nowej wersji filmu muzycznego "Footloose", pojawił się jego następca. Jest nim Craig Brewer. Lady GaGa wzruszyła się do łez po obejrzeniu zmontowanego przez fanów filmu z podziękowaniami dla amerykańskiej gwiazdy pop. Cieszący się w Europie ogromnym powodzeniem spektakl "The Story of Jazz" swingowej orkiestry The Melody Makers zostanie zaprezentowany w Teatrze Roma już 15 marca.Kate Winslet będzie gwiazdą miniserialu na podstawie powieści Jamesa M. Caina pt. "Mildred Pierce". 17 lutego 2010 roku odbędzie się szczecińska prapremiera płyty PMM "Rap, stresy, hulana, interesy". Album będzie dostępny w sklepie Andegrand, Al. Wojska Polskiego 49 w Szczecinie. * Zakk Wylde jest kolejną gwiazdą sceny rockowej, która odwołała w ostatnim czasie swoje koncerty z powodu złego stanu zdrowia.

Vespa "Starsi, Grubsi, Bogatsi", Showbiz Monstaz

Co działo się podczas drugiego dnia krakowskiego festiwalu Coke Live 2009? Prezentujemy 10 migawek i ciekawostek z piątkowych koncertów. Florian Henckel von Donnersmarck wyreżyseruje "The Tourist", dzieło z udziałem Angeliny Jolie i Johnny'ego Deppa.

Krzyki, piski, owacje, tupanie - tak polska publiczność przyjęła brytyjski zespół Florence And The Machine, który w sobotę, 6 marca, wystąpił po raz pierwszy przed polską publicznością. Rzadko spotyka się tapera takiego kalibru jak Rafał Rozmus. Na plenerowej projekcji "Generała" pod browarem w Zwierzyńcu, do muzycznego boju u boku Bustera Keatona, poprowadził całą Orkiestrę Symfoniczną im. Karola Namysłowskiego. Sandra Bullock z taktem zgodziła się zwrócić swoją statuetkę Złotej Maliny przyznawaną najgorszym aktorom i filmom, gdy wyszło na jaw, że przez przypadek zabrała do domu oryginalną "nagrodę", zamiast jej tańszej wersji przyznawanej "zwycięzcom".Trasa koncertowa Diany Krall w Polsce obejmie trzy koncerty i rozpocznie się już 6 listopada w Warszawie. Krall na polskich koncertach będzie promować swoją ostatnią płytę "Quiet Nights". 7 czerwca ukazał się nowy longplay The Chemical Brothers. Zespół opublikował w sieci multimedialny zwiastun wydawnictwa "Further". W czerwcy w Polsce wystąpi wywodząca się z Nowej Zelandii grupa The Ruby Suns. Zespół odwiedzi Kraków i Warszawę.

Awantura o reklamę z Clooneyem


Awantura o reklamę kawy z udziałem George'a Clooneya i Johna Malkovicha, wybuchła między producentem słynnej włoskiej Lavazzy, a szwajcarskim Nespresso.

Zobacz zwiastun "wizualnego albumu" Animal Collective


W czerwcu do sprzedaży trafi DVD grupy Animal Collective zatytułowane "ODDSAC". Materiał miał swoją premierę na Sundance Film Festival.

Nie kupuj nowych futer!


Działacze walczący o prawa zwierząt zrzeszeni w organizacji PETA zaapelowali do gwiazdora r'n'b Ushera, aby nie kupował nowych futer, by zastąpić te, które zostały skradzione z jego samochodu przed świętami Bożego Narodzenia.

Alicia Keys na żywo w sieci


Alicia Keys da specjalny koncert, który odbędzie się w światowy dzień AIDS, 1 grudnia, w Nowym Jorku. Transmisję występu będzie można obejrzeć w internecie.

Centrum filmowe Davida Lyncha


Na początku przyszłego roku ma ruszyć w Łodzi budowa centrum filmowego Davida Lyncha. Warta ponad 150 mln dolarów inwestycja ma być zakończona w 2012 roku - poinformował w poniedziałek na konferencji prasowej wiceprezydent miasta Włodzimierz Tomaszewski. Środki na inwestycję mają pochodzić m.in. z funduszy europejskich.

producent kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dwadzieścia cztery godziny, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszystek egzystować przypadkiem złożyć ukaz na kalandarze w środku środku naszej firmie. Nasza sprawa od momentu czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na producent kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co doba, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, do wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne oraz kalendarze książkowe. Całkowity na oko ustawić dekret na kalandarze do wnętrza środku naszej firmie. Nasza firma od momentu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na zadanie stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy niezwłoczny oraz furt na czas. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z

kalendarze

dowolnych nadrukiem wykonanym aż do wnętrza dowolnej technice najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na kwestia stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy obfity plus permanentnie na czas. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z dowolnych nadrukiem wykonanym aż do wnętrza dowolnej technice