Asia w drodze na Eurowizję


Wśród ponad 100 zgłoszonych propozycji do polskich preselekcji do Eurowizji 2010 znalazła się piosenka młodej wokalistki Asi Ash, niegdyś występującej w girlsbandzie Honeys.

W ósmym odcinku "Tańca z gwiazdami" usłyszymy muzykę zespołu Queen. Wideo, na którym brytyjski listonosz tańczy w rytm przeboju Michaela Jacksona, obejrzało już ponad 150 tysięcy osób! Eddie Van Halen zgodził się wystąpić gościnnie w serialu "Dwóch " Pół" tylko dlatego, że poprosił go o to jego przyjaciel Charlie Sheen.Już w kwietniu 11 koncertów w naszym kraju zagra najważniejsza grecka formacja metalowa - Rotting Christ. Podczas tej trasy koncertowej, zespół spotka się z fanami w wybranych salonach sklepów EMPiK. Znany senegalski muzyk Youssou N'Dour będzie gwiazdą Festiwalu Warszawskiego "Skrzyżowanie kultur", którego 5. edycja potrwa od 13 do 19 września. Artysta wykona m.in. swój najsłynniejszy przebój "7 Seconds", wspólnie z polską wokalistką Anną Marią Jopek. Zimowy album Stinga, "If On A Winter's NIght", po raz czwarty z rzędu znalazł się na szczycie listy najpopularniejszych płyt w Polsce.

Oczekiwany długo nowy album legendy polskiej trąbki jazzowej - Tomasza Stańko - zatytułowany "Dark Eyes" ma dziś swoją premierę. Do polskich sklepów trafi 20 października. Wydawnictwo ukazało się sumptem kultowej wytwórni ECM.

Berliński Teatr Maksima Gorkiego wystawi dwie inscenizacje w Starym Teatrze w Krakowie w ramach współpracy obydwu placówek w projekcie "Wanderlust", ogłoszonym przez Federalną Niemiecką Fundację Kultury - poinformowała w poniedziałek Danuta Rogowska z Narodowego Starego Teatru im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie. Na rozpoczynającym się 4 grudnia Toruń Short Film Festival pojawią się prawdziwe rarytasy dla fanów krótkiego metrażu. Filmy nagrodzone Oscarem, Srebrnym Leopardem z Locarno czy Złotymi Lwami z Gdyni. Trzydniowa impreza stawia w tym roku na prezentacje zjawisk kina krótkometrażowego. Nagrodę główną w Konkursie Polskim przyzna publiczność.

Już wczoraj jako pierwsi poinformowaliśmy Was o buncie Michała Piróga, który miał miejsce podczas nagrywania pierwszego odcinka castingowego do programu "You Can Dance". Zgodnie z obietnicą - udało się nam uzyskać film relacjonujący całe zdarzenie, dzięki czemu już teraz możecie zobaczyć to, co widzowie TVN obejrzą w wieczornym programie! Od 16 kwietnia na ekranach kin będzie można oglądać film o ojcu, który stracił wszystko, co kocha i nie spocznie, dopóki nie pomści sprawców. Zemsty będzie szukać nie kto inny, ale sam Mel Gibson, który wreszcie znalazł scenariusz godny jego powrotu przed kamerę. Grupa Bracia wystąpi 5 lutego w Warszawie. Koncert odbędzie się w nowym klubie FonoBar PRL.W sobotę, 17 października, w programie "Mam talent" zobaczymy Kasię Popowską, 19-letnią rewelację internetu. Niemiecki reżyser Werner Herzog będzie przewodniczącym jury jubileuszowego, 60. festiwalu w Berlinie - poinformowało biuro prasowe Berlinale. Podczas imprezy w jednym z warszawskich klubów Jan Borysewicz, gitarzysta Lady Pank, znów pokazał jak mocno "rockandrollowo" potrafi się bawić. W efekcie doszło do szarpaniny z jednym z gości.

Indianie kontra kosmici


Robert Downey Jr. ("Iron Man") wystąpi w filmowej ekranizacji słynnego komiksu s-f "Cowboys & Aliens", łączącego wątki westernu z motywem najazdu kosmitów na Ziemię.

Odrzuciła 100 mln dolarów!


Barbra Streisand odrzuciła wartą 100 milionów dolarów lukratywną ofertę 3-letnich występów w Las Vegas.

Najbliższy weekend w krakowskich kinach


W dni uroczystości pogrzebowych ofiar katastrofy smoleńskiej kina w całej Polsce są zamknięte, zmieniają repertuar, godziny swojego funkcjonowania.

Damięcki wrócił z Syberii


Po 63 dniach ciężkiej podróży, przez prawie 25 tysięcy kilometrów wrócili, cali i zdrowi z Syberii! Mateusz Damięcki, Dominik Kopczyński, Grzegorz Gos, Paweł Długołęcki, Marek Sudół i Tomasz Toruń. Tych sześciu śmiałków ponad dwa miesiące temu wyruszało, nie wiedząc czego spodziewać się po mrożących krew w żyłach syberyjskich trasach.

Ira pracuje nad nowym teledyskiem


Powstaje nowy klip grupy Ira. Teledysk do utworu "To co na zawsze" nagrywano w nocnym autobusie.

producent kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dwadzieścia cztery godziny, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszystek egzystować przypadkiem złożyć ukaz na kalandarze w środku środku naszej firmie. Nasza sprawa od momentu czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na producent kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co doba, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, do wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne oraz kalendarze książkowe. Całkowity na oko ustawić dekret na kalandarze do wnętrza środku naszej firmie. Nasza firma od momentu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na zadanie stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy niezwłoczny oraz furt na czas. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z

kalendarze

dowolnych nadrukiem wykonanym aż do wnętrza dowolnej technice najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na kwestia stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy obfity plus permanentnie na czas. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z dowolnych nadrukiem wykonanym aż do wnętrza dowolnej technice