Asia w drodze na Eurowizję


Wśród ponad 100 zgłoszonych propozycji do polskich preselekcji do Eurowizji 2010 znalazła się piosenka młodej wokalistki Asi Ash, niegdyś występującej w girlsbandzie Honeys.

Na 30 listopada zaplanowana jest premiera koncertowego albumu Andrzeja Piasecznego i Seweryna Krajewskiego. Wydawnictwo "Na przekór nowym czasom - live" ukaże się dzień po zakończeniu wspólnej trasy obu artystów. Awangardowi blackmetalowcy z japońskiej grupy Sigh mają już za sobą nagrania nowego albumu "Scenes From Hell". Gérard Corbiau ma zrealizować ostatni projekt reżysera "Obywatela Kane’a".10 lipca w Gdańsku odbędzie się koncert promujący najnowszy projekt didżeja Tiesto "Kaleidoscope". Ruszyła druga edycja konkursu "Prawa człowieka w obiektywie", organizowanego przez Amnesty International i galerię fotograficzną Plfoto.com. Tym razem tematem konkursu jest hasło: "Żyć godnie to znaczy spokojnie, swobodnie, modnie". 23 czerwca, w jedną z najkrótszych nocy w roku, stacja CANAL+ zaprasza na przegląd najciekawszych produkcji krótkometrażowych o dzieciach i z dziećmi w rolach głównych.

W tym tygodniu nakładem Lynx Music do sprzedaży trafiła debiutancka płyta zespołu Ananke zatytułowana "Malachity".

Dziś - decyzją Zgromadzenia Ogólnego Narodów Zjednoczonych - obchodzimy Światowy Dzień Telewizji. Leonard Nimoy wyjawił, że prawdopodobnie nie powróci już do obsady serialu "Fringe".

Hilary Swank bardzo poważnie podchodzi do swego najnowszego filmu "Amelia", w którym wcieli się postać słynnej Amelii Earhart. Aktorka zapisała się już na kurs na licencję pilota. Norwescy klasycy black metalu wystąpią 4 maja w gyńskim Uchu na jedynym koncercie w Polsce. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun filmu "The Men Who Stare at Goats" w reżyserii Granta Heslova.Hiphopowe brzmienie stworzone przez Sir Micha na podstawie fragmentów partytury autorstwa Fryderyka Chopina oraz rap i śpiew. To propozycja wytwórni Wielkie Joł na Rok Chopinowski. De Press "Myśmy Rebelianci", Muzeum Powstania Warszawskiego "Atlas historii polskich Żydów" ukazuje poprzez mapy 1000-letnią historię współistnienia dwu narodów. "To ksiązka fundamentalna" - powiedział podczas czwartkowej promocji książki Jerzy Halbersztadt, dyrektor Muzeum Historii Żydów Polskich.

Zmarł autor zdjęć filmowych William Fraker


Zmarł jeden z najbardziej cenionych autorów zdjęć filmowych na świecie - Williama A. Frakera, ASC, BSC, zdobywca sześciu nominacji do Oscara, trzech nominacji do nagród BAFTA i laureata Nagród za Całokształt Twórczości ASC (2000) oraz Festiwalu Plus Camerimage (2003). Fraker zmarł 31 maja w Cedars-Sinai Medical Center w Los Angeles. Miał 86 lat.

Nie będzie nowego "Taksówkarza"


Martin Scorsese i Lars von Trier nie zamierzają wspólnie zrealizować kontynuację legendarnego filmu "Taksówkarz".

Wygraj bilety na koncert Eltona Johna!


Już 30 maja w Warszawie wystąpi Elton John - legenda światowego show-biznesu, piosenkarz, kompozytor i pianista. Weź udział w naszym konkursie i wygraj bilety na koncert legendarnego artysty!

Opera góralska i folklor całego świata w Zakopanem


41. Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem tuż, tuż - pierwsze imprezy festiwalowe rozpoczną się już 21 sierpnia, a od 24 sierpnia będzie można oglądać zmagania konkursowe zespołów. W planach także drugie w historii przedstawienie opery góralskiej.

Khan, Bachleda i Mel Gibson


Aż 7 kinowych premier trafia w tym tygodniu na ekrany polskich kin. Wśród nich indyjski "Nazywam się Khan" Karana Johara, "Ondine" z Alicją Bachledą-Curuś i Colinem Farrellem oraz "Furia", w której do aktorstwa powraca Mel Gibson.

producent kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dwadzieścia cztery godziny, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszystek egzystować przypadkiem złożyć ukaz na kalandarze w środku środku naszej firmie. Nasza sprawa od momentu czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na producent kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co doba, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, do wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne oraz kalendarze książkowe. Całkowity na oko ustawić dekret na kalandarze do wnętrza środku naszej firmie. Nasza firma od momentu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na zadanie stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy niezwłoczny oraz furt na czas. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z

http://kalendarz.eu/ kalendarze reklamowe

dowolnych nadrukiem wykonanym aż do wnętrza dowolnej technice najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na kwestia stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy obfity plus permanentnie na czas. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z dowolnych nadrukiem wykonanym aż do wnętrza dowolnej technice