Pitt i Jolie filantropami roku


Brad Pitt i Angelina Jolie przekazali w 2008 roku na cele charytatywne aż 6,8 milionów dolarów.

Brytyjskie tabloidy żyją skandalicznym zachowaniem Liama Gallaghera, byłego wokalisty Oasis, podczas ceremonii rozdania Brit Awards. Statuetkę Oscara, należącą do Jana A. P. Kaczmarka, można od piątku, 25 czerwca, oglądać w poznańskim Muzeum Instrumentów Muzycznych. Jak zapowiedział kompozytor, Oscar trafia do muzeum "na czas nieokreślony". Nie będzie koncertu poświęconego zmarłemu w zeszłym roku Michaelowi Jacksonowi. Dlaczego występ-hołd dla "króla popu", który miał się odbyć w Rzymie, nie dojdzie do skutku?W soboty, od 12 grudnia, o godz. 20.45, w paśmie wieczornym "Portrety" stacja Planete rozpocznie emisję cyklu "Biografie sławnych ludzi". Seria składa się z 16 filmów dokumentalnych o życiu i dokonaniach wybitnych aktorów, muzyków, pisarzy, malarzy, naukowców, polityków, przedsiębiorców i asów lotnictwa. To, o czym mówiło się nieoficjalnie od tygodni, okazało się prawdą. Bob Bryar nie jest już perkusistą amerykańskiej formacji My Chemical Romance. Biznes filmowy wiąże się z wielkimi pieniędzmi, wielkie pieniądze idą w parze z wielkim ryzykiem, a wielkie ryzyko może czasem skończyć się wielką klapą. Magazyn "Hollywood Reporter" sporządził listę największych klap minionej dekady.

Rekordowa liczba - aż 166 zgłoszeń - wpłynęła na tegoroczną edycję Konkursu Scenariuszowego Hartley-Merrill organizowanego przez Szkołę Andrzeja Wajdy oraz partnerów-współorganizatorów: Polski Instytut Sztuki Filmowej, Samorząd Województwa Mazowieckiego, HBO Polska i Fundację Edukacji Filmowej Andrzeja Wajdy. Uroczyste ogłoszenie wyników nastąpi w kwietniu.

Formacja Satyricon ponownie odwiedzi nasz kraj. Tym razem Norwedzy wystąpią w krakowskim klubie Studio, 13 grudnia. Grupa Daft Punk napisała muzykę do filmu "Tron Legacy". Duet zamieścił w internecie pierwszy fragment dzieła.

Po blisko trzyletniej przerwie Village Kollektiv powraca z nową EP-ką. Znajdują się na niej dwie nowe kompozycje zapowiadające nowy album (planowana premiera na 2010 rok) oraz remiksy. Fani muzyki Madonny powinni uzbroić się w cierpliwość. Dla królowej popu aktualnym priorytetem jest film "W.E.". Album "Soldier of Love" grupy Sade 3. tydzień z rzędu i 6. w sumie zajmuje pierwsze miejsce w zestawieniu sprzedaży płytowej OLiS-u.Sześć filmów na podstawie scenariuszy wypracowanych podczas warsztatów Ansichtssache 2009 zostanie zrealizowanych w grudniu 2009 roku i styczniu 2010 roku w Polsce, w Łodzi i w Warszawie. Od lutego 2010 roku filmy będą prezentowane na krajowych i międzynarodowych festiwalach i zostaną pokazane podczas specjalnego programu w kwietniu 2010 roku na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Krótkometrażowych w Dreźnie. Rozstrzygnięto VI Ogólnopolski Konkurs Reportażystów "Melchiory 2009". W kategorii Inspiracja Roku nagrodę otrzymała Krystyna Mokrosińska za film dokumentalny "Podsłuchane życie" o Janie Józefie Lipskim. W związku z pożarem w klubie Jadłodajnia Filozoficzna, koncert zespołu Everything Is Made In China został przeniesiony do klubu Hydrozagadka. Termin koncertu oraz ceny biletów pozostały bez zmian.

"Nie" dla rozebranej Gosi


Kuba Wojewódzki kpi z zaplanowanej erotycznej sesji Gosi Andrzejewicz.

Posłuchaj nowego singla Much!


Na stronie grupy Muchy można już posłuchać singla zapowiadającego drugą płytę zespołu. Album "Notoryczni debiutanci" ukaże się wiosną.

Porcupine Tree wystąpi w Łodzi


Grupa Porcupine Tree zagra 17 lipca w łodzkim klubie Wytwórnia.

Prorok, delfiny i... Jim Carrey


Wyróżniony Grand Prix na ubiegłorocznym festiwalu w Cannes "Prorok" Jacquesa Audriarda oraz laureat Oscara - dokument "Zatoka delfinów" to dwie z ośmiu premier tego tygodnia. Do wielkiej formy powraca też Jim Carey w prowokującej komedii "I love you Phillip Morris".

Łysonżi uderzy 11 września


Jedenastego września ukaże się płyta rapera Łysonżi pod tytułem "Dżonson".

producent kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dwadzieścia cztery godziny, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszystek egzystować przypadkiem złożyć ukaz na kalandarze w środku środku naszej firmie. Nasza sprawa od momentu czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na producent kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co doba, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, do wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne oraz kalendarze książkowe. Całkowity na oko ustawić dekret na kalandarze do wnętrza środku naszej firmie. Nasza firma od momentu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na zadanie stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy niezwłoczny oraz furt na czas. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z

http://kalendarz.eu/ kalendarze reklamowe

dowolnych nadrukiem wykonanym aż do wnętrza dowolnej technice najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na kwestia stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy obfity plus permanentnie na czas. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z dowolnych nadrukiem wykonanym aż do wnętrza dowolnej technice