Pitt i Jolie filantropami roku


Brad Pitt i Angelina Jolie przekazali w 2008 roku na cele charytatywne aż 6,8 milionów dolarów.

Aktorka nie zagra lesbijki w serialu swojej przyjaciółki Courteney Cox. Telewizja CBS przygotowuje nowy serial na podstawie popularnego konta "S**t My Dad Says" na portalu Twitter Zajmujący się muzyką rap dziennikarz Sam Ferguson został zastrzelony w piątek (14 sierpnia) w Miami na Florydzie. Zmarły miał zatarg z raperem Rickiem Rossem.W poniedziałek, 22 marca ukaże się nowa płyta Ani Dąbrowskiej. Dzieło zatytułowane "Ania Movie" wypełnią jej interpretacje filmowych klasyków. Już w marcu ukaże się nowe wydawnictwo formacji Wu-Tang Clan. Na składankę "Return Of The Wu And Friends" trafią m.in. niepublikowane dotąd utwory. Koncertem grupy Witold Janiak Mainstreet rozpoczął się w piątek wieczorem w Kaliszu 36. Międzynarodowy Festiwal Pianistów Jazzowych. To jedna z pięciu w kraju najstarszych tego typu imprez o ugruntowanej renomie, historii i niepowtarzalnym kolorycie - twierdzą organizatorzy.

W 2009 roku główny serwis informacyjny TVN Fakty po raz pierwszy w historii wyprzedził swojego głównego konkurenta - Wiadomości TVP.

Taneczny utwór "Sexy Chick" znalazł się na szczycie brytyjskiej listy przebojów. Singel w oryginalnej wersji ma nieco inny tytuł... Grupa Scissor Sisters rozpoczęła od nowa prace nad nowym albumem, kiedy Elton John z dezaprobatą wypowiedział się o nagranym wcześniej materiale.

Ryszard Nowak z Komitetu Obrony przed Sektami nie ustaje w swojej krucjacie przeciwko Adamowi 'Nergalowi' Darskiemu z grupy Behemoth. "Nergal uczynił sobie z pochwalania morderstwa sposób na zarobienie dużych pieniędzy" - twierdzi Nowak. Polski film "Echo" Magnusa von Horna otrzymał w sobotę nagrodę na Międzynarodowym Festiwalu Szkół Filmowych w Monachium. 28 marca, o godz. 18., polscy telewidzowie zobaczą, jak wygrywa się milion złotych. To historyczny odcinek teleturnieju "Milionerzy" w Polsce.Trwają spekulacje, z kim będzie walczył Green Lantern. Nowym kandydatem na czarny charakter został Sinestro. Miałby go zagrać Mark Strong. Sylvester Stallone pragnie przenieść na duży ekran historię szefa mafii, Johna Gotti. W sobotę, 1 maja w klubie Ucho w Gdyni wystąpi zespół Kylesa.

Tajna misja Ojca Eliasza


Do księgarń bestsellerowa powieść kanadyjskiego pisarza Michaela O’Briena "Ojciec Eliasz. Czas Apokalipsy". Jest to jeden z najlepszych thrillerów apokaliptycznych, jaki ukazał się na świecie.

Bilet do kina w... komórce


Strona filmowa Fandango.com, za pośrednictwem której Amerykanie kupują bilety do kina, zapowiada, że już wkrótce wejściówki będą mieć postać elektroniczną, wyświetlaną na ekranie telefonu komórkowego.

"Taniec z gwiazdami": triumf Muchy i Urbańskiej, Otylia "popłynęła"


W dziewiątym odcinku "Tańca z gwiazdami" triumfowała Anna Mucha, która dwa razy otrzymała najwyższą liczbą punktów od jury. Widzom najbardziej spodobała się jednak Natasza Urbańska. To oni zadecydowali także, że z programem pożegnała się Otylia Jędrzejczak.

Zaskoczenie. Przestał pić!


Mający opinię jednego z największych imprezowiczów w historii muzyki rockowej, Keith Richards z The Rolling Stones, przestał pić alkohol!

III Zlot fanów "M jak Miłość" w Gdyni


Nowe odcinki "M jak miłość" już wkrótce, a tymczasem 22 sierpnia w Gdyni odbędzie się największy zlot fanów serialu, z udziałem samych artystów.

producent kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dwadzieścia cztery godziny, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszystek egzystować przypadkiem złożyć ukaz na kalandarze w środku środku naszej firmie. Nasza sprawa od momentu czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na producent kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co doba, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, do wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne oraz kalendarze książkowe. Całkowity na oko ustawić dekret na kalandarze do wnętrza środku naszej firmie. Nasza firma od momentu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na zadanie stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy niezwłoczny oraz furt na czas. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z

kalendarze

dowolnych nadrukiem wykonanym aż do wnętrza dowolnej technice najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na kwestia stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy obfity plus permanentnie na czas. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z dowolnych nadrukiem wykonanym aż do wnętrza dowolnej technice