Nowy materiał Florence And The Machine


Grupa Florence And The Machine planuje rozpoczęcie pracy nad nową płytą.

Pierwszy singiel Roberta Gawlińskiego "Grzesznicy" promujący płytę "Kalejdoskop" jest już bezpłatnie dostępny do pobrania ze sklepu Nokia Music Store. Szkocka sensacja Susan Boyle wystąpi wkrótce w duecie ze słynnym włoskim śpiewakiem operowym - Andreą Bocellim. Do sprzedaży trafiła nowa płyta formacji Muariolanza.Aktor skrytykował brytyjski system szkolnictwa sugerując, że słabe wykształcenie jest odpowiedzialne za falę przestępczości rozlewającą się obecnie po Wielkiej Brytanii. Muzycy Aerosmith, którzy nie mogą ostatnio dojść do porozumienia ze swoim frontmanem Stevenem Tylerem, rozważają radykalne rozwiązanie. Wbrew pozorom, megahit Jamesa Camerona - "Avatar" nie stracił nic na popularności. Właśnie świętuje swoją drugą młodość w kinach... domowych. W ciągu pierwszych czterech dni od wypuszczenia filmu na DVD i Blu-ray sprzedało się łącznie 6,7 mln kopii.

W Warszawie rozdano Złote Kaczki - statuetki miesięcznika "Film". Wśród zwycięzców znalazły się takie gwiazdy, jak Krystyna Janda (dwie nagrody!) i Borys Szyc. Za najlepszy film uznano "33 sceny z życia" Małgorzaty Szumowskiej, a za najlepsze dzieło historyczne - "Potop" Jerzego Hoffmana.

Watykańskie media skrytykowały film "Avatar" Jamesa Camerona. "To technologia bez emocji" - tak podbijającą kina na całym świecie superprodukcję, oceniły Radio Watykańskie i dziennik "L'Osservatore Romano". Podczas tegorocznej inauguracji Koncertów Chopinowskich w Łazienkach Królewskich Stołeczna Estrada chcąc godnie uczcić dwusetną rocznicę urodzin Fryderyka Chopina, zaprosiła na scenę Michaela Nymana i Motion Trio, którzy zagrają 15 maja o godz. 20 pod pomnikiem Fryderyka Chopina.

Evangeline Lilly nie chciała, aby grana przez nią bohaterka serialu "Zagubieni" została wplątana w trójkąt miłosny. Eric Khoo został przewodniczącym jury w konkursie głównym Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w szwajcarskim Locarno. Skeet Ulrich dołączył do obsady nowego serialu medycznego telewizji CBS.Nowa płyta Alicii Keys opowiada o walce z depresją. Album "Soldier of Love" grupy Sade 3. tydzień z rzędu i 6. w sumie zajmuje pierwsze miejsce w zestawieniu sprzedaży płytowej OLiS-u. Najmłodszy syn nieżyjącego Michaeal Jacksona, 7-letni Blanket, został zaatakowany paralizatorem przez 13-letniego kuzyna Jaafara.

Darmowy singiel Radiohead


Formacja Radiohead postanowiła sprezentować fanom nowy singel "These Are My Twisted Words".

Paris Hilton w roli krwiożerczego demona


Wiemy już, kogo zagra Paris Hilton w jednym z odcinków serialu "Nie z tego świata".

Nad Biebrzą Targi Twórczości i Sztuki Ludowej


Kilkudziesięciu producentów regionalnej żywności i wytwórców rękodzieła ludowego, w tym pamiątek inspirowanych biebrzańską przyrodą, prezentowało swoje wyroby na Targach Twórczości i Sztuki Ludowej, które w niedzielę odbyły się w Osowcu Twierdzy (Podlaskie).

Selector Festival: Przyjemność w Krakowie


Za nami druga edycja krakowskiego Selector Festival. Choć to impreza dopiero raczkująca, to konsekwentnie budująca charakter festiwalu dla fanów muzyki tanecznej o różnych odcieniach.

Rosario Dawson dołączy do Denzela Washingtona


Rosario Dawson zagra w "Unstoppable", najnowszym filmie Tony'ego Scotta. Towarzyszyć będą jej Denzel Washington i Chris Pine.

producent kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dwadzieścia cztery godziny, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszystek egzystować przypadkiem złożyć ukaz na kalandarze w środku środku naszej firmie. Nasza sprawa od momentu czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na producent kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co doba, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, do wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne oraz kalendarze książkowe. Całkowity na oko ustawić dekret na kalandarze do wnętrza środku naszej firmie. Nasza firma od momentu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na zadanie stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy niezwłoczny oraz furt na czas. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z

Sosnowiec kalendarze reklamowe

dowolnych nadrukiem wykonanym aż do wnętrza dowolnej technice najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na kwestia stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy obfity plus permanentnie na czas. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z dowolnych nadrukiem wykonanym aż do wnętrza dowolnej technice